تلفن تماس: 5180741 0912- 55257989 021

مبلمان اداری کلاسیک یا مبلمان اداری مدرن

هر فرد با توجه به گرایشهای روانی و تمایلات شخصی خود همچنین محیط جامعه ای که در آن رشد کرده و مدارج تحصیلی یا کاری خود می توان سلیقه های متفاوتی در انتخاب سبک های دکوراسیون و مبلمان اداری داشته باشد. البته بعضی اوقات       نمی توان گفت که فرد کاملا یک سبک مدرن و یا کلاسیک را می پسندد. اگر نگاهی به دفترکار بعضی از مدیران داشته باشیم  گاهی اوقات با صحنه های عجیبی رو به رو خواهیم شد. به نحوی که فرد ناظر نمی تواند بگوید که دفتر مدیر از سبک چیدمان مبلمان اداری  مدرن پیروی کرده و یا برعکس کاملا از سبک چیدمان مبلمان اداری کلاسیک . بلکه در بعضی اوقات تلفیقی از هر دو دیده می شودکه ممکن است زیبا و یا باعث وجود ناهنجاریهای بصری گردد.

اما چیزهایی که میتوان شما رادر انتخاب سبک راهنمایی نماید عبارتند از:

1.مشتریان شما:

مشتریان شما اگر عمدتا از قشر  جوان و بروز جامعه هستند یقینا داشتن یک دفتر کار با چیدمان مبلمان اداری مدرن بهتر از کلاسیک خواهد بود. ولی اگر مشتریان شما عمدتا افراد فرهنگی و با سن میانسال می باشند و اصلا زمینه ی کاری شما در رابطه با فرهنگ و رسوم کشور شماست حتما باید در چیدمان دفتر کار خود نوع چیدمان مبلمان اداری کلاسیک را در نظر بگیرید.

2.متراژ دفتر شما:

در نظر داشته باشید که اگر دفتر کار شما فضای کمی دارد  از چیدمان نوع مبلمان اداری مدرن و همچنین رنگهای روشن استفاده کنید. معمولا این نوع مبلمان های اداری تلفیقی از رنگ های سفید با سایر رنگ ها می باشد که میتواند کمک بسزایی در بزرگ نشان دادن محیط کار شما داشته باشد.

آویختن  چند تابلوی زیبا به دیوار اتاق شما که تابلوها عمدتا مدرن باشد در زیباتر کردن دفتر شما تاثیر خواهد دشت.

به هیچ عنوان نباید دیوار دفتر کار با متراژ کوچک را با دیوار کوب چوبی بصورت کامل پوشاند . شما میتوانید برای زیبا کردن محیط کار دفتر خود از یک قاب با پنلهای 3بعدی جدید و رنگ روشن استفاده کنید.

در صورتی که دفتر کار شما فضای مناسبی دارد و خودتان نیز علاقه مند به مبلمان اداری کلاسیک میباشید یقینا استفاده از این نوع مبلمان می تواند تاثیر زیادی در روحیه و محیط کاری شما داشته باشد.

بهتر است تمام عناصر بصری که در دفتر شما استفاده میشود نظیر رنگ میز و رنگ دیوار کوب یا سقف یا کف پوش با هم از لحاظ هارمونی تطبیق داشته باشد.

3.روحیه ی فردی شما و یا پرسنل  شما:

یقیناهیچ فردی که عاشق آثار مدرن است نمی تواند در یک محیط کار که با مبلمان اداری کلاسیک تزئین شده است ارتباط خوبی برقرارکند و در بلند مدت روی کارایی فرد تاثیر خواهد داشت و همچنین برعکس این موضوع نیز صادق است . بنابراین اگر قصد دارید ک دفتر نو ساز خود را تجهیز نمایید بهتر است از دیدگاه همکاران خود و سلایق آنها نیز مطلع شوید.

4.بودجه:

عمدتا کارهای کلاسیک بدلیل حجم کار زیاد هم نیاز به زمان بیشتر و هم نیاز به بودجه بیشتری دارد. بنابراین اگر بودجه ی شما محدود است بهتر است از مبلمان اداری مدرن استفاده کنید.

نتیجه گیری

آیا سبک مدرن بهتر است یا کلاسیک؟ واقعا پاسخ دادن به این سوال امکان پذیر نمی باشد چون هیچ کدام نمی تواند بر دیگری ارجحیت داشته باشد . این شما هستید که می توانید اگر تمایل دارید هر دو سبک را باهم تلفیق نمایید. البته در این مسئله حتما با کارشناسان این امر مشورت نمایید وگر نه ترکیب کار چیز چندان جالبی نخواهد شد .

محصولات

مقالات

 • اصول انتخاب و خرید مبلمان اداری +

  امروزه جنس,رنگ و طرح های جدید در مبلمان اداری بسیار متنوع شده که در واقع فکر خریدار را Read More
 • مبلمان اداری کلاسیک یا مبلمان اداری مدرن +

  هر فرد با توجه به گرایشهای روانی و تمایلات شخصی خود همچنین محیط جامعه ای که در آن Read More
 • سبکهای دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری +

  دکوراسیون داخلی دارای سبک و قانون است که نسبت به نیاز و سلیقه در هر زمانی قابلیت تغییر Read More
 • هفت کلید بهبود فضای فیزیکی کار +

  1-آثار ادراكی روانشناسان در پژوهشهای خود نشان داده اند كه روشنائی زیاد قدرت بینائی را افزایش داده ادراك Read More
 • راهنمای مفید خرید مبلمان ومبلمان اداری +

  برنامه ریزی پیش از خرید بهترین راه برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و پول و جلوگیری از Read More
 • 1

استانداردها و گواهینامه ها

شرکت تاپ آرا احترام به مشتری را در درک عمیق نیازهای تصریحی و تلویحی مشتریان در عرضه محصولات و خدمات می داند که می بایست با چابکی، فرآیند جامع طراحی را طی نموده و با کیفیت برتر وارد بازار نماید

ثمره تلاش چندین ساله ما در بکارگیری مدیریت علمی، سیستمی یکپارچه و همه چانبه می باشد که رسیدن ما را به اهداف و استراتژی هایی که در سیستم مدیریت استراتژیک تدوین نموده ایم، تضمین می نماید.ما بر این باوریم که این امر با یک تیم مشارکتی بزرگ، اعم از پیمانکار، پرسنل سازمان، عرضه کننده گان و مشتریان میسر می گردد. اما همچنان ما بزرگترین رجحان خود را در باروری و پویایی خانواده بزرگ تاپ آرا می دانیم